Novum Czech s.r.o.

 
NOVUM Czech s.r.o.
Pražská 31
252 02 Jíloviště
tel.:  244 470 379
fax: 244 470 580AgriTecno

Cukrárna POD LESEM

Penzion Manětín


V jakých situacích GREEMAX používáme?


  • v případech, kdy používaný přípravek i při splnění všech podmínek nemusí mít dostatečnou biologickou účinnost (např. proti fuzariózám v klasech)
  • jestliže nemůže být z nejrůznějších důvodů (nežádoucí rezidua, zvýšená citlivost kultury) použita doporučená plná dávka přípravku a kdy jsme nuceni použít spodní hranici doporučovaného dávkování
  • jestliže doporučované dávky jsou v dané kultuře na hranici mezi spolehlivou účinností a fytotoxicitou
  • v případech, kdy existuje reálné riziko poškození ošetřovaných kultur použitíým přípravkem (odrudová citlivost, nevyrovnaný porost a pod.)
  • jestliže voda, která je používána k přípravě postřikové kapaliny není kvalitní (znečistěná, příliš tvrdá, s neodpovídajícím pH a pod.)
  • jestliže používáme více přípravků formou tankmixu a existuje riziko jejich antagonizmu

 

Příprava GREEMAXu


Pro úspěšné použití přípravku GREEMAX je mimořádně důležitá vlastní příprava postřikové kapaliny, neboť se jedná o koloidní emulzi a musí být proto důsledně dodrženy následující zásady:

  1. odměrné množství GREEMAXu nejdříve dokonale rozmícháme v menší nádobě v 5 - 20 l vody
  2. do takto připravené disperze přidáme odměrné množství přípravku a znovu důkladně promícháme. Koloidní disperze je tak připravena
  3. připravenou disperzi vlejeme do nádrže postřikovače naplněného částečně vodou a za stálého míchání doplníme na požadovaný objem (100 - 2000 l/ha)


Balení 1l
Dávka 40 ml/ha

<- návrat zpět


 
edited by N.E.S.P.I