Novum Czech s.r.o.

 
NOVUM Czech s.r.o.
Pražská 31
252 02 Jíloviště
tel.:  244 470 379
fax: 244 470 580AgriTecno

Cukrárna POD LESEM

Penzion Manětín


Vážení obchodní přátelé,

společnost NOVUM CZech s.r.o. byla založena v roce 1998 a prezentuje se na českém trhu jako firma specializující se na distribuci přípravků na ochranu rostlin, osiv a obchodem s komoditami. Zajišťujeme servis služeb, počínající poradenstvím, dopravou dodávek zboží na místo v požadovaném čase až po likvidaci použitých obalů.

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku přípravků na ochranu rostlin včetně přípravků nově registrovaných, dále průmyslových hnojiv a obsáhlý sortiment certifikovaných osiv celé řady zemědělských plodin. Jsme připraveni s Vámi korektně jednat o obchodních podmínkách přijatelných pro obě strany.

Veškeré dodávky nabízeného zboží, po dohodě s Vámi, lze realizovat k Vaší spokojenosti, přímo do Vašich podniků. Naši pracovníci jsou Vám k dispozici a poskytnou Vám potřebné informace i odborné rady o prodávaných přípravcích, průmyslových hnojivech i osivech, včetně dalších aktivit, které naše firma realizuje. Věřím, že předkládaná nabídka našich obchodních aktivit Vám bude impulsem k přemýšlení o možnostech realizace vzájemné spolupráce.

Srdečně Vás zdraví a na dobrou a vzájemně výhodnou spolupráci s Vámi se těší

 

Ing. Oldřich Nový, CSc a kolektiv

 


 
edited by N.E.S.P.I